سرویس دامنه اصلی
با هدف حرکت به سوی مهندسی فرهنگی تهران با محوریت مساجد امضا شد

تفاهم نامه‌ی ارتقاء سطح همکاری بین مرکز رسیدگی به امور مساجد و سپاه محمدرسول‌الله(ص)

تفاهم نامه‌ی ارتقاء سطح همکاری بین مرکز رسیدگی به امور مساجد و سپاه محمدرسول‌الله(ص)
(سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷) ۱۲:۳۹

تفاهم نامه‌ی ارتقاء سطح همکاری‌های بین مرکز رسیدگی به امور مساجد و سپاه محمدرسول‌الله با هدف حرکت به سوی مهندسی فرهنگی تهران با محوریت مساجد امضا شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، تفاهم نامه‌ی ارتقاء سطح همکاری‌های بین مرکز رسیدگی به امور مساجد و سپاه محمدرسول‌الله(ص) با هدف حرکت به سوی مهندسی فرهنگی تهران با محوریت مساجد امضاء شد.

این تفاهم نامه با موضوع دستیابی به سازوکار تعامل و هم افزایی مطلوب میان مساجد و مدیران آن؛ یعنی از یک سو ائمه‌ی جماعات به عنوان محور فرهنگی شهر و محلات و از سوی دیگر  پایگاه‌های مقاومت بسیج، مستقر در مساجد تهران بزرگ به عنوان امن‌ترین و توانمندترین تشکیلات ولایی و انقلاب در کشور و مقابله هوشیارانه در برابر دشمنان قسم خورده.

ترویج فرهنگ قدرشناسی از تلاش‌ها و زحمات ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های بسیج، ترویج ارزش‌های انقلاب از سوی دو نهاد از اهداف این تفاهم نامه است.

همچنین طرفین متعهد می‌شوند با هدف اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری، ضمن پرهیز از اعمال نگاه‌های صنفی، بخشی نگر و جانب دارانه، صرفاً تعالی و ارتقاءِ مسجد و مهیا نمودن مساجد جهت "هسته مقاومت فرهنگی و پایگاه همه کارهای نیک" مدنظر قرار دهند.

سند تفاهم نامه همکاری‌های بین مرکز رسیدگی به امور مساجد و سپاه محمدرسول‌الله(ص)، با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد و سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ به امضاء رسید.

در این جلسه که در ساختمان اصلی مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار شد، معاونین و مدیران هر دو نهاد حضور داشتند.

تصاویر مربوط به این رویداد را در  آلبوم زیر ببینید

تعداد بازدید : ۵,۲۳۴

تازه ترین

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین