اخبار

جلسه شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) برگزار شد

جلسه شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) با حضور اعضای شورای این ناحیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد، جلسه شورای ناحیه مصطفی خمینی عصر یک شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین اصغری مدیر ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) و اعضای شورا در ناحیه فوق الذکر برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین اصغری گزارشی از فعالیتهای ناحیه در طول سال جاری و همچنین شرح وظایف امام جماعت و امنای مساجد را بیان کرد و گفت، ناحیه به لحاظ کمی و کیفی در فعالتهای خود پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی در ادامه افزود: مساجد تحت پوشش ناحیه در سال گذشته در زمینه برگزاری نماز جماعت صبح بیش از گذشته فعال بوده اند بطوریکه قریب به 170 مسجد دارای نماز صبح می باشند که یک صد و ده مسجد از مساجد برگزار کننده نماز صبح توسط کارکنان ناحیه مورد بازدید قرار گرفته اند.

در ادامه جلسه اعضای شورای ناحیه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مباحث جلسه را بیان کردند که از جمله می توان به جایگزینی برخی از اعضای شورای ناحیه که غیبت های مکرر در جلسات گذشته داشته اند با اعضای جدید را نام برد.

همچنین اعضای شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) با اذعان به بهبود عملکرد ناحیه در طول سال ١٣٩٤ از روند رو به رشد فعالتهای  ناحیه مذکور تقدیر کردند.

شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) 
شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) 
شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) 
شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) 
شورای ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره)

 

۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید