اخبار

بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد به مناسبت یوم الله ٢٢ بهمن

در بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد که به مناسبت یوم الله ٢٢ بهمن منتشر شده است، بر حضور حداکثری کارگزاران مساجد هم ردیف با سایر هم وطنان تاکید شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد، به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای توسط مرکز رسیدگی به امور مساجد منتشر شده است.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

پیروزی انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خمینی (ره) و هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) منشأ تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان شده و به واقعیتی غیر قابل انکار در تاریخ معاصر تبدیل گردیده است.

در پیروزی ملت ایران آنچه بیش از همه شکرانه­ ی عزت و عظمت این انقلاب است، پاسداری از ارزش‌ها وادامه خط سرخ شهادت است. ایران، امروز استقلال و آزادی خود را در استقرار جمهوری اسلامی یافته است و اسلام سیاسی، اسلام خصم ظالم وعون مظلوم و در یک کلمه اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم)، مردمی عزیز و بزرگ وخار چشم استکبار آفریده است. مردمی که به اسلام تحجر، اسلام منهای روحانیت و اسلام منهای سیاست نه گفتند و با بیداری خود جهان را به لرزه در آوردند و بیداری ملت‌های اسلامی را نوید دادند.


امروز با گذشت ٣٧ سال از انفجار نور، گفتمان آزادیخواهانه انقلاب اسلامی که بر مبنای اصول، مبانی و ارزش‌های اسلام ناب محمدی(ص) تبلور پیدا کرده است؛ به رغم زنجیره‌ای از فتنه‌ها، نقشه‌ها و توطئه‌های شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم، انسجام، اقتدار و سازماندهی جبهه­ی مقاومت را فراتر از جغرافیای ایران و منطقه رقم زده است.

در شرایطی که جبهه ­ی دشمن، به ویژه آمریکای حیله‌گر در صدد است،با عملیاتی ساختن راهبرد "نفوذ"، با سناریوهای مختلف در حصار اراده­ی ملت رخنه کند، برآحاد هم وطنان و مسئولین فرض است، با هوشیاری به رسالت خطیر تاریخی و انقلابی خود در قبال این توطئه­ ی بزرگ عمل کرده و دشمن را در این صحنه مأیوس کند.

تردیدی نیست که این بار نیز مانند همیشه، مساجد این ریشه های نهضت و انقلاب اسلامی، به پرچم داری امامان محترم جماعات و فعالان و کارگزاران و نمازگزاران فهیم انقلابی، در گستره­ای به پهنای ایران، وظیفه ­ی اسلامی و انقلابی خود را در تکمیل حماسه­ ی سیاسی مردم مومن ایفا خواهند نمود.

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید