اخبار

راه اندازی رشته خدمت مسجد در مقطع کاردانی برای خدام مساجد

با امضای تفاهم نامه مشترک مرکز رسیدگی به امور مساجد و دانشگاه علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی، رشته «خدمت مسجد» تاسیس می شود.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد، حجت الاسلام و المسلمین علی نوری، معاون آموزشی مرکز رسیدگی به امور مساجد، از امضاء تفاهم نامه مرکز رسیدگی به امور مساجد و دانشگاه علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی با هدف طراحی و اجرای مقطع کاردانی رشته «خدمت مسجد» ویژه خدام خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین نوری با بیان اینکه خادمین محترم مساجد به جهت نقش آفرینی ویژه و خاصی که در مدیریت مسجد دارند باید از آموزش های لازم و فنی، تخصصی در این زمینه برخوردار شوند، گفت: این تفاهم نامه به منظور رشد و ارتقاء سطح تخصصی خادمین مساجد تنظیم گردیده است.

وی ابراز امیدواری کرد: با این تفاهم نامه بتوانیم در راستای شعار" مدیریت مسجد یک تخصص است" در ارتقاء سطح فنی، تخصصی خادمین مسجد قدم مثبتی برداشته و ثمره آن را در مدیریت مساجد ببینیم.

این تفاهم نامه میان حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و دکتر فخاری، رئیس دانشگاه علمی کاربردی انقلاب اسلامی برای همکاری های مشترک این دو مرکز به امضاء رسیده است.

 

 

 

 

۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۴:۳۳

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید