اخبار

برگزیدگان مسابقات قرآنی همکاران مرکز تجلیل شدند

هشت نفر از برگزیدگان مسابقات حفظ و مفاهیم سور مبارک حجرات و لقمان در همایش خانوادگی کارکنان مرکز، توسط حجت الاسلام و السملمین حاج علی اکبری تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد، عصر روز جمعه سیزدهم شهریور ماه، ضمن برگزاری برنامه خانوادگی در محل فرهنگسرای خاوران، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج علی اکبری، ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد، از برگزیدگان مسابقات حفظ و مفاهیم سوره های حجرات و لقمان با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل به عمل آمد.

این مسابقات با فراخوان عمومی همکاران در آغاز فصل تابستان و با هدف معرفت افزایی و آشنایی هر چه بیشتر خانواده های کارکنان مرکز با مفاهیم و آیات قرآنی و فرهنگ سازی سبک زندگی اسلامی، با تاکید بر سوره های حجرات و لقمان، در قالب توزیع کتب تفسیر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی برای مسابقات مفاهیم و نیز لوح فشرده تلاوت این سوره ها، جهت مسابقات حفظ آغاز شد و مورخ چهارم شهریور ماه مقارن با روز میلاد حضرت امام رضا(ع) با شرکت داوطلبان در مسابقات کتبی و شفاهی به پایان رسید.

شایان ذکر است آقایان سید کامران آقامیرکریمی، عباس قدوسی، حسن حاج عبدالوهاب و رضا راحمی موفق به کسب رتبه های برتر در بین همکاران شده و در بخش خانواده کارکنان نیز خانم ها شاکر، کریمی، نصیری و همچنین آقای محمد صالح علی یاری، حائز رتبه های برتر شدند.

 


مسابقات قرآن 4
مسابقات قرآن 3
مسابقات قرآن 2
مسابقات قرآن 1

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۰۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید