امروز جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۵۲
هدر زیر دامنه پیشفرض
سرویس ناحیه شهید نواب صفوی
معارفه امام جماعت مسجد حضرت زهرا(س) انجام شد

معرفی حجت الاسلام عبداللهی به عنوان امام جماعت راتب مسجد حضرت زهرا(س)

(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۰۸

حجت الاسلام والمسلمین مجیدی : همراهی خانواده های نمازگزاران مسجدی با ایشان و استفاده از فضای نورانی مسجد ، باعث خودسازی ، تربیت و دوری از آسیب های اجتماعی می شود .

به گزارش روابط عمومی ناحیه شهید نواب صفوی (ره)  حکم امام جماعت مسجد حضرت زهرا (س) واقع در خیابان قزوین ، خیابان شهید سبحانی  توسط مدیر ناحیه شهید نواب صفوی در جمع نمازگزاران مسجد به ایشان تقدیم  شد .

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین مجیدی  مدیر ناحیه شهید نواب صفوی گفت وجه حضور ما اولاً  ابلاغ سلام گرم حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد به نمازگزاران متدین مسجد  دوماً معرفی حجت الاسلام عبداللهی به عنوان امام جماعت راتب مسجد حضرت زهرا(س) می باشد وی در ادامه به تشریح وظایف نمازگزاران در قبال مسجد و حضور دغدغه مند امام جماعت در مسجد پرداخت و گفت همراهی خانواده های نمازگزاران مسجدی با ایشان و استفاده از فضای نورانی مسجد ، باعث خودسازی ، تربیت و دوری از آسیب های اجتماعی می شود .

ایشان با اشاره به جایگاه امام جماعت و فرمانده پایگاه بسیج در شورای فرهنگی گفتند تعامل و هماهنگی ارکان شورای فرهنگی از سیاست هائی است که ما به دنبال آن هستیم تا از ظرفیت شورای فرهنگی مسجد برای تحریک عوامل انگیزشی در مسجدی ها استفاده  نمائیم و این فعالیت ها در سطح ستاد کاملا هماهنگ شده است .

مدیر ناحیه شهید نواب صفوی گفت تفاهمنامه امضاء شده با آموزش و پرورش در راستای طرح پیوند مسجد و مدرسه یکی از موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و از ظرفیت های مدارس همجوار مسجد برای جذب جوانان و نوجوانان استفاده گردد .

 

در ادامه حکم امامت حجت الاسلام عبداللهی توسط مدیر ناحیه در جمع نمازگزاران مسجد قرائت و تحویل امام جماعت مسجد شد.