امروز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۳:۴۶
هدر زیر دامنه پیشفرض
سرویس فرهنگی و هنری
با حضور ایده‌پردازان مسجدی

نشست هم‌اندیشی مدیران امور مساجد با نوآوران مسجدی

(سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۱۱

نشست هم اندیشی مدیران و معاونین مرکز رسیدگی به امور مساجد با جمعی از نوآوران مسجدی در مجتمع فرهنگی و آموزشی محراب برگزار شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، نشست هم اندیشی مدیران و معاونین مرکز رسیدگی به امور مساجد با ایده پردازان و نوآوران مسجدی در مجتمع فرهنگی و هنری محراب برگزار شد.

در این نشست که با حضور حجت‌الاسلام حمید مشهدی آقایی مشاور عالی رئیس و سرپرست حوزه ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد، معاونین و مدیران نواحی، ائمه جماعات و ایده‌پردازان و نوآوران مسجدی برگزار شد، بر لزوم تداوم چنین نشست‌هایی با حضور همه عوامل مسجدی تاکید شد.

بنا بر این گزارش، ضرورت تداوم نشست‌های اینچنینی با حضور ایده پردازان و نوآوران و ائمه جماعات به منظور تبادل نظر و آشنایی با مسائل و معضلات کنونی مساجد، از اهداف این نشست بود.

همچنین در این نشست به لزوم حمایت همه جانبه سرمایه‌گذاران و نهادهای مسئول از نوآوران حوزه مسجد تأکید شد و مقرر شد تا سهم مرکز رسیدگی به امور مساجد در این موضوع افزایش یابد.

همچنین تاکید شد که موضوع ایده‌پردازی و تبدیل آن به یک رویداد کارآفرینانه از دغدغه های مرکز رسیدگی به امور مساجد شود و اولویت‌ها و معضلات مساجد هدف اصلی ایده‌پردازان و نوآوران باشد و زمینه همکاری مساجد و ائمه جماعات با آنها فراهم شود.

یادآور می‌شود، اولین رویداد کارآفرینانه و نوآورانه مسجد طراز اسلامی ظهر جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه با حضور جمعی از ایده پردازان حوزه مسجد، برخی از مسؤلان نهادهای حوزوی و فرهنگی و همچنین تعدادی از سرمایه‌گذاران بخش‌های خصوصی و دولتی در محل دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد که پس از بررسی هیأت داوران ایده تیم حسنه به مربی گری مهندس حکیم زاده و با اعضای؛ محسن مشرقی، محمدرضا آدینه و صابر نوری محب، با بیشترین رای برنده جایزه ۱۰ میلیون تومانی این رویداد شد. تیم «مسجدبین» نیز به مربی گری دکتر سعدآبادی و اعضای؛ علیرضا پهلوان، محمدحسن علیزاده، علی سبحانی متین، حسین عباسی و محسن ذوالفقاری با قرار گرفتن در جایگاه دوم برنده سفر زیارتی به مشهد مقدس شد.

 انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶,۴۴۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین

پربازدیدترین