سرویس مرکز رسیدگی به امور مساجد
حجت الاسلام زائری:/ مسجد برقرار (25)

با رجوع به مسجد بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌ها برطرف می‌شود/ ما مردم از مساجد باید پوزش بطلبیم

(شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶) ۱۲:۵۹

مدیر مجموعه فرهنگی شهدای سرچشمه با بیان اینکه وقتی خادم خانه خدا شدیم آن وقت خداوند رحمت و برکت خود را بیشتر فرو خواهد بارید، گفت: شاید جبران بسیاری از گرفتاری ها، مشکلات و درمان در رجوع و بازگشت به مساجد باشد.

به گزارش ستاد خبری دهه تکریم و غبارروبی مساجد، حجت الاسلام محمدرضا زائری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با بیان اینکه باید از مساجد عذرخواهی کنیم، تاکید کرد: این سخن هیچ ربطی به دولت، سازمان ها، نهادها و سیستم حکومتی ندارد، فکر می‌کنم ما مردم از مساجد باید پوزش بطلبیم.
 
وی با بیان اینکه هرچه داریم از مسجد بوده است، تصریح کرد: انقلاب با کمک مسجد پیروز شد، دفاع مقدس را با مسجد اداره کردیم، سلامت خانواده ها و فرزندان خود را از مسجد داریم، اما با گذشت سالها از انقلاب فکر می کنم قدری به مساجد بی توجه شدیم، تصور شد چون دیگر نهادها را به دست گرفتیم دیگر نیاز به مسجد نداریم.

حجت الاسلام زائری، ادامه داد: آن مساجدی که پایگاه های اصلی رشد موفقیت و توسعه و قدرت و پیروزی ما بوده اند را به فراموشی سپردیم، شاید امروز وقت آن باشد که به مساجد برگردیم، باید برای عذرخواهی به مساجد رفته و به آن خدمت کنیم.

مدیر مجموعه فرهنگی سرچشمه با بیان اینکه وقتی به تعمیر و آبادی خانه خدا همت گماشتیم و خادم خانه خدا شدیم آن وقت خداوند رحمت و برکت خود را بیشتر فرو خواهد بارید، اظهار داشت: شاید جبران بسیاری از گرفتاری ها، مشکلات و درمان در رجوع و بازگشت به مساجد باشد. باید به ارزش، جایگاه، تاثیرگذاری و نقش مساجد در زندگی دینی بیشتر توجه کنیم.

تعداد بازدید : ۱,۰۸۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید