سرویس ناحیه شهید صدوقی

جلسه شورای ناحیه شهید صدوقی

(یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴) ۰۹:۰۷

جلسه شورای ناحیه شهید صدوقی با حضور اعضای شورا در ناحیه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ناحیه شهید صدوقی، جلسه شورای ناحیه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین جواد گوهری مدیر ناحیه و دیگر اعضای شورا و حجت‌الاسلام‌والمسلمین نوری معاون آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار شد.

در این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین ناصر نقی پور آغاز شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جواد گوهری مدیر ناحیه ضمن ارائه گزارشی مختصری از فعالیت‌های انجام‌شده، تأکید نمودند با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی و در غوغای مناظرات و تبلیغات گروه‌های گوناگون، معیارهای انتخاب کاندیدای اصلح را بیان کنیم تا تکلیف شرعی و ملی خود را به‌درستی انجام دهیم.

در ادامه جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین نوری معاون آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد اهداف برنامه آموزشی مرکز را توضیح دادند که هدف از ارائه برنامه خدمات آموزشی، برنامه‌ریزی به‌منظور اداره بهینه امور آموزشی، توانمندسازی و مهارت افزایی ائمه جماعات و کارگزاران مساجد با همکاری واحدهای ذی‌ربط و سیاست گزاری در جهت رفع نیازهای آموزشی کوتاه‌مدت و بلندمدت ائمه جماعات و کارگزاران مساجد هست.

و افزودند اولویت دادن به تسهیل و کمک به استمرار دروس حوزوی ائمه جماعاتی که موفق به اتمام دروس خود نگردیده­ اند یکی از اهداف برنامه خدمات آموزشی هست.

ناحیه شهید صدوقی
تعداد بازدید : ۸۸۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید