امروز جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۳۵
هدر زیر دامنه پیشفرض
سرویس ناحیه شهید صدوقی

ستاد روز جهانی مسجد شهرستان بهارستان

(یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴) ۰۹:۳۲

ستاد هماهنگی روز جهانی مسجد شهرستان بهارستان با حضور اعضای این ستاد در ناحیه شهید صدوقی تشکیل جلسه داد .

به گزارش ناحیه شهید صدوقی؛

در این جلسه که حجت الاسلام  والمسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان، حجت الاسلام جواد گوهری مدیر ناحیه شهید صدوقی و اعضای ستاد روز جهانی مسجد حضور داشتند.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان ضمن گرامیداشت روز جهانی مسجد، روز جهانی مسجد  سالگرد تلاش صهیونیست‌ها برای تخریب مسجد الاقصی، به عنوان اولین قبله‌ی مسلمانان، از طریق به آتش کشیدن آن در سال ١٣٤٨ شمسی می‌باشد. اما دشمنی و مقابله‌ی صهیونیست‌ها با مسجد، فقط به تخریب مسجد الاقصی محدود نمی‌شود، بلکه با نگاهی به اسناد و تاریخ می‌توان مشاهده نمود که از ابتدای ورود جنایتکاران صهیونیست به مناطق مسلمان نشین فلسطین، مساجد و حتی کلیساهای فراوانی به دست آنها تخریب شده و یا با تغییر کاربری، به عنوان کنیسه و دیگر کاربردها به کار گرفته شده‌اند.

در ادامه  جلسه حجت الاسلام جواد گوهری مدیر ناحیه شهید صدوقی با بیان اهداف برگزاری ستاد جهانی روز مسجد با نگاهی به  کارکردهای روشنگرانه و مرکزیت سیاسی که در مساجد است که غربیان و حکومت‌های مستبد منطقه امروزه متوجه شده‌اند که مسجد به عنوان مرکزی حرکت آفرین و هدایتگرِ جنبش‌های آزادی‌خواهی و عدالت طلبی و نیز چشمه جوشان استکبار ستیزی، مانعی جدی در سر راه آنها و منافع نامشروعشان بوده و از همین رو، دست به تخریب و یا تبدیل مساجد می‌زنند.

تعداد بازدید : ۷۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین

پربازدیدترین